Kdo jsme

Akciová společnost Mavela Dynín je významným prvovýrobcem drůbežářských výrobků a chovatelem vepřů v České republice. Našim klientům nabízíme živou jatečnou drůbež, jatečné vepře a v neposlední řadě také konzumní vejce. Všechny naše výrobky jsou vyráběny pouze na území Jihočeského kraje a to v šesti provozech situovaných nedaleko Českých Budějovic. Můžeme čerpat z dlouholetých zkušeností, naše společnost totiž vznikla již v roce 1993 a k dnešnímu dni zaměstnáváme 74 profesionálně vyškolených pracovníků. Distribuci vajec pro nás z velké části zajišťuje společnost Zlatá vejce a. s., kterou spoluvlastníme. Jsme také jedním z dlouholetých členů Českomoravské drůbežářské unie. 

 

 Naším cílem je nejen kvalita výrobků, ale i spokojenost zákazníka, jež je garantována mnoholetými zkušenostmi v oboru.

 

 Naše společnost vznikla transformací bývalého Společného zemědělského podniku Dynín již v roce 1993. Již od roku 1996 probíhá velmi úzká spolupráce s firmou Jatky Hradský s. r. o. Strakonice (http://www.jatky-hradsky.cz), která je naším největším odběratelem jatečných prasat. Tato dlouhodobá spolupráce jednoznačně přispívá k propojení prvovýroby a zpracování. Oběma společnostem umožňuje lépe se přizpůsobovat požadavkům na finální produkt a pomáhá směřovat investiční rozvoj žádoucím směrem. Díky snadné kooperaci obě společnosti jednodušše ví, co jeden o druhého mají očekávat. 

                                                       

 

 Naše vejce můžete zakoupit pod značkou Zlatá vejce téměř po celém uzemí České republiky. Vejce od nás mají značku CZ 454 a nabízíme veškeré velikosti.